holodservice
 

Заказ обратного звонка

Provide us with your phone number

Заказ обратного звонка

Your callback has been sent sucessfully

Холодильне обладнання для медичних установ призначене для зберігання ліків, крові та її компонентів, інших матеріалів, яким для збереження їх властивостей встановлюється певний температурний режим. Це холодильні та морозильні камери, пристрої для розморожування плазми, інкубатори, кріостати. Вихід із ладу медичної техніки тягне у себе незворотні процеси – псування ліків, донорської крові, плазми й у результаті, до фінансових втрат.

Холодильники, що випускаються німецьким виробником під брендом Siemens, є якісною енергозберігаючою технікою, яка користується популярністю у населення. Моделі вбудовані і окремо стоять з морозильною камерою внизу оснащені розумними датчиками для підтримки постійної температури, електронним сенсорним управлінням, функціями швидкого охолодження і заморожування, контейнерами для продуктів великого розміру, зонами свіжості і т.д. виробник постійно вдосконалює техніку, пропонуючи покупцям моделі з інноваційними рішеннями і стильним дизайном.

Дво - і багатокамерні холодильники, а також категорії Side-by-Side японської компанії Hitachi виготовлені за унікальними фірмовими технологіями виробника, користуються заслуженою популярністю у населення. Характеризуються привабливим дизайном, функціональністю, енергоефективність, якістю виготовлення. Компанія випускає широкий асортимент холодильників отдельностоящих і вбудованих, мало - і великогабаритних. Всі моделі мають унікальну систему управління, за допомогою якої можна змінювати призначені для користувача настройки, включати швидку заморозку, виставляти необхідну температуру в камерах, сповіщати про несправності.

Одно - і двокамерна Холодильна техніка вбудована, кутового і стандартного виконання, що випускається американським виробником під маркою Whirlpool (Вірлпул), виконана за ультрасучасними технологіями. Характеризується надійністю, практичністю, енергоекономічністю, багатофункціональністю. Це техніка, яка думає за Користувача. Холодильники за рахунок наявності датчиків температури, пристосовуються до параметрів навколишнього середовища і в автоматичному режимі змінюють температуру всередині робочих камер. Це дозволяє створювати оптимальний режим для зберігання продуктів.

Холодильники і морозильники відомого в багатьох країнах світу виробника німецького концерну Bosch привертають увагу своїм зовнішнім виглядом, продуманим функціоналом, комфортом користування, тривалим терміном експлуатації. Виробник випускає холодильники серіями, кожна з яких має свої технологічні рішення. До плюсів холодильників марки Bosch відносять те, що вони випускаються за інноваційними технологічними рішеннями, що дозволяє поліпшити зберігання продуктів, мають стильний вигляд, місткі камери, ефективний повітрообмін, антибактеріальний захист, працюють безшумно (видають шум, що не перевищує 40 дБ).

Холодильники транснаціональної корпорації Samsung випускаються в широкому асортименті різного дизайну, стандартних моделей, оснащені функціоналами Volt Control, No Frost, Family Hub, Cool Select zone, Silver Nano, сенсорним екраном, підтримкою Wi-Fi і іншими абсолютно новими розробками. Техніка характеризується зниженим рівнем шуму, низьким споживанням електроенергії, відмінною якістю збірки і тривалим терміном служби. Збирають холодильники не тільки в Кореї, але і Польщі, Індії, Китаї, Таїланді.

gorenieХолодильники відомої європейської компанії «Gorenje» - справжній зразок якісного і до дрібниць продуманого обладнання. Протягом гарантійного терміну відсоток виходу з ладу агрегатів від цього виробника невеликий. Втім, поломки трапляються, і в основному в ситуаціях, коли холодильник експлуатується досить тривалий час.

laborХолодильне обладнання широко використовується в медичній галузі для зберігання ліків та інших медикаментозних речовин. Необхідність в такому обладнанні пояснюється термінами і Умовами зберігання речовин, яким необхідні мінусові температури.

medicalБільшість медичних препаратів має встановлені спеціальні вимоги до температури зберігання. Тому в аптеках та інших медичних установах медичного характеру використовується холодильне обладнання, призначене для їх зберігання.

Холодильна шафа-це найнеобхідніший прилад для дому та промисловості. Існує кілька видів цього обладнання помітних за принципом роботи і області застосування. Вперше Холодильна техніка для комерційного використання була розроблена в 1927 році корпорацією «Дженерал Електрик». Новітній пристрій називався "монітор". Після надходження в серію було продано понад 1 млн виробів.

бонета

Бонета є однією з основних видів холодильного обладнання в магазинах. Її доцільно використовувати при демонстрації заморожених товарів таких як риба або м'ясні продукції. Виробництвом бонет займаються багато відомих виробників, такі як Cold, Росс, Технохолод, Айстермо, Аріада.

у магазинах з системою самообслуговування покупців встановлюють певний вид холодильних установок. Їх називають холодильними гірками.

beer

однією з найпоширеніших і популярних холодильних установок вважаються пивні охолоджувачі. Вони часто використовуються в торговельній промисловості. Також пивні охолоджувачі застосовуються там, де напій продається на розлив. Він проходить через пристрій, внаслідок чого здійснюється його охолодження. Максимальне зниження температури здійснюється до + 4 градусів. У тій ситуації, коли вона буде підніматися вище, напій буде пінитися. Також і низька температура надає не сильно хороший вплив. Даний факт сприяє зниженню смакових якостей.

холодильний стіл

на сьогоднішній день існує безліч різної холодильної техніки, яка використовується в торговельній діяльності. Вона відноситься до інноваційного і сучасного обладнання, що відрізняється легкістю в установці і надійністю. Будь-яке обладнання з часом виходить з ладу. З цієї причини необхідно проводити ремонт. Компанія "Холод сервіс" надає послуги з ремонту холодильних пристроїв і заміни різних запчастин.

ТехноХолод

компанія ТехноХолод вже протягом довгого часу займається виробництвом професійних холодильників. В основному таке холодильне обладнання призначається для торгової сфери діяльності. Також воно досить актуально в місцях громадського харчування.

Свою роботу організація розпочала ще в 1997 році. За цей час вона змогла стати лідером на вітчизняному ринку. Одне з перших місць компанія досягала завдяки високому рівню якості обладнання та сервісного обслуговування.

cold

компанія Cold була заснована в Польщі. У Росії і країнах Європейського Союзу вона є лідером в постачанні холодильників для торгової сфери діяльності. До основних переваг холодильного обладнання Cold можна віднести: високий рівень якості, доступна і прийнятна вартість, широкий асортимент вибору пристроїв. На сьогоднішній день бренд Cold популярний і затребуваний не тільки за рахунок різноманітності обладнання, але і через швидке виконання індивідуальних замовлень.

ross

компанія «РОСС» була заснована в Харкові в 1991-му році. Свою роботу вона починала з виготовлення харчового обладнання для професійної торговельної діяльності. В організації працюють тільки висококваліфіковані працівники, які протягом довгого часу будують, проектують і монтують холодильні пристрої з високим рівнем якості.

ariada

Холодильне обладнання Аріада протягом довгого часу часто використовується в різних торгових сферах діяльності. Виробництво здійснюється із застосуванням європейських інструментів і запчастин. Численні відгуки покупців, показують, що холодильне обладнання відрізняється високим рівнем якості і надійності.

polair

на сьогодні лідером на ринку професійних холодильних пристроїв вважається бренд Polair. Компанія Polair є одним з найбільших російських виробників, які займаються виготовленням морозильних камер і холодильників. В основному дане обладнання часто використовується на різних підприємствах громадського харчування і в сфері торгівлі. На даний момент експорт пристроїв здійснюється в різні країни світу. Головний офіс розташований в Москві.

для споживача важливо купувати свіжі продукти. Магазини і склади забезпечують збереження продукції за допомогою охолоджуючих шаф і вітрин, заморожують скриньок. Поломка такої техніки призведе не тільки до втрат товарного вигляду, але і порушення умов зберігання і псування товару. Навіть якісні агрегати відомих компаній-виробників можуть зламатися. Підприємство "Холод сервіс" надасть допомогу в ремонті торгового холодильного обладнання та морозильних камер.

atlant-kat

Ремонт холодильників Атлант – рідкісне явище. Вони відрізняються високою надійністю і рідко виходять з ладу. Але, як і будь-яка техніка, час від часу холодильник Атлант може ламатися. Якщо він перестав морозити або став видавати сторонні звуки, його потрібно показати майстру. Своєчасне звернення в сервісний центр позбавить вас від зайвих проблем. Адже навіть невелика поломка з часом виллється у велику несправність, якщо її вчасно не усунути, а також спричинить більш дорогий ремонт холодильника Атлант.

zanussiу нашому сервісному центрі пропонується недорогий ремонт холодильників Занусі в Києві. Італійський бренд Zanussi швидко завоював довіру покупців завдяки якості збірки, надійності, функціональності і стильному зовнішньому вигляду. Однак навіть елітна техніка має обмежений термін використання і може вийти з ладу через неправильну експлуатацію. Майстри нашої компанії проводять ремонт холодильників Зануссі на дому у клієнта: вам не доведеться нікуди везти агрегат, робота буде виконана в дуже невеликі терміни.

electroluxпобутовий холодильник Electrolux встиг себе зарекомендувати в якості досить надійного і довговічного в експлуатації апарату, що відрізняється доступною вартістю і професійно виконаної складанням.

hotpoint-aristonНаш сервісний центр пропонує недорогий ремонт холодильників Арістон ХотПоінт в Києві на дому у клієнта. При будь-яких несправності, краще не намагатися відремонтувати холодильний агрегат своїми руками: це призведе до додаткових поломок і збільшить підсумкову вартість відновлення. Найпростіший і надійний спосіб усунути будь – які збої в його роботі-викликати майстра додому: фахівець прибуде за адресою вже через кілька годин. Ми працюємо з холодильниками Арістон RMBA 2200, MBA 4031 CV та іншими поширеними моделями. Наші майстри відмінно розбираються в особливостях схем і вразливих місцях кожної конкретної моделі.

bekoсервісний центр в Києві проводить професійний ремонт холодильників БЕКО на дому у клієнта. Це Турецька марка побутової техніки, вона випускається з 1990 року і користується великим попитом завдяки надійності і якості збірки. Однак у техніки BEKO є кілька вразливих місць, через які виникають поширені несправності. Ремонтувати холодильник БЕКО своїми руками складно і небезпечно: це може привести до додаткових несправностей електроніки та електротравм. Щоб надійно вирішити проблему, викличте майстра додому.

Ремонт холодильників Свізер «Swizer»Холодильник SWIZER себе встиг вже давно зарекомендувати як досить надійний і довговічний у використанні апарат, що відрізняється доступною ціною і професійно виконаної складанням. Але навіть самим якісному обладнанню може знадобитися допомоги у вигляді ремонту. І, якщо вам потрібно дійсно кваліфікований ремонт холодильника SWIZER, не варто пускатися в тривалі пошуки сумнівного виконавця. Краще відразу звернутися до фахівців нашої компанії.

холодильники Мінську нашому сервісному центрі пропонується недорогий ремонт холодильників Мінськ в Києві та Київській області. Бюджетна побутова техніка білоруського виробництва набула широкого поширення: вона відмінно справляється зі своїм завданням і довго служить. Однак природний знос деталей, перепади напруги в мережі або порушення правил експлуатації з часом призводять до різних поломок, які вкрай складно усунути своїми руками. Набагато надійніше і ефективніше відразу звернутися в майстерню з хорошою репутацією: наша компанія пропонує кваліфікований ремонт холодильників Мінськ на дому за дуже невисокими цінами.

ремонт холодильників Стінол «Stinol»центр ремонту холодильників Стінол пропонує швидке і професійне усунення неполадок будь-якої моделі. Російська побутова техніка з італійським походженням стала однією з найбільш популярних марок. Хоча виробництво було припинено, у багатьох будинках ще працюють популярні моделі 101, 102, 103, 104, 107, 107 l, 110, 116, 242q, 256q та інші. Будь-яка побутова техніка має обмежений термін експлуатації і з часом вимагає усунення неполадок: викличте додому кваліфікованого майстра з ремонту холодильників Стінол.

Ремонт морозильних скриньокМорозильні ларі – невід'ємний атрибут великих торгових точок. Найчастіше причинами поломок морозильних скриньок є:

Щоб відправити нам заявку про заміну запчастин, заповніть, будь ласка, форму замовлення нижче, або зв'яжіться з нами за вказаними номерами телефонів і e-mail.
Вкажіть ваше ім'я(*)
Пожалуйста, введите свое полное имя.

Контактний номер телефону(*)
Укажите корректный номер телефона.

Вкажіть Ваш email(*)
Укажите корректный адрес email.

Вкажіть модель холодильника(*)
Неверный ввод

Короткий опис проблеми(*)
Неверный ввод

Неверный ввод

Ми пропонуємо ремонт побутових і торгових холодильників

 • Атлант «Atlant»
 • Індезіт «Indesit»
 • Мінськ «Minsk»
 • Снайг «Snaige»
 • Стинол «Stinol»
 • Норд «Nord»
 • Swizer «Swizer»
 • Beko «BEKO»
 • Арістон «Ariston»
 • Электролюкс «Electrolux»
 • Зануссі «Zanussi»
 • Морозильні камери
 • Ariada «Ariada»
 • Cold «Колд»
 • Полер «Polair»
 • Росс «Ross»
 • ТехноХолод
 • Морозильні ларі
 • Холодильні вітрини
 • Холодильні шафи
 • Холодильні столи
 • Пивні охолоджувачі
 • Холодильні регали
 • Морозильні бонети
 • Медичне холодильне обладнання
 • Фармацевтичне і лабораторне обладнання

Виконані роботи