holodservice
 

Заказ обратного звонка

Provide us with your phone number

Заказ обратного звонка

Your callback has been sent sucessfully

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Ремонт холодильників Атлант

atlant-kat

Холодильник річ незамінна. Вихід його з ладу стає справжньою катастрофою, особливо влітку. Питання ремонту холодильника Атлант в Києві стає дуже гостро. Потрібно не тільки відновити роботу техніки, але також важливо зробити це максимально швидко. У більшості випадків холодильники Атлант працюють безвідмовно і надійно служать роками. Але порушення інструкції по експлуатації, перепади напруги і багато іншого можуть викликати поломку.

Холодильник Атлант – популярна побутова техніка. Це правонаступник знаменитої торгової марки "Мінськ" вироблений в Республіці Білорусь. Вже багато десятків років якісне холодильне обладнання має хороший попит, довго і надійно експлуатується. Але, як і будь-яка техніка, холодильник підлягає зносу. Ми пропонуємо ремонт холодильників Атлант на дому, гарантуємо вам те, що в даному холодильнику немає нічого такого, з ремонтом чого не впорався б досвідчений майстер.

Ремонт холодильників Atlant може знадобитися з різних причин:

 • витік фреону;
 • поломка компресора;
 • несправність терморегулятора;
 • вихід з ладу пускового реле;

менш поширений, але також вимагає професійного втручання такі причини ремонту холодильника Атлант в Києві, як прочищення капілярної трубки, заміна клапана, ремонт нагрівача, Заміна трубопроводу.

всі ці поломки усуваються в спеціальних сервісах, що здійснюють ремонт холодильника Атлант в Києві. Сучасний холодильник є складною і високотехнологічною технікою. Непрофесійне втручання може тільки нашкодити. Роботу з усунення несправностей повинні виконувати лише досвідчені майстри, які мають високу кваліфікацію. Це гарантує, що холодильник прослужить безвідмовно ще довгі роки.

Якщо ви виявили, що ваш холодильник Атлант раптово вимикається, погано морозить або не тримає холод, не регулюється в ньому температура, намагається запуститися і вимикається, видає дивні шуми і звуки – ці та будь-які інші дивацтва в поведінці техніки є приводом для занепокоєння і необхідністю термінового звернення в ремонтну службу. < br />висококваліфіковані фахівці нашого сервіс-центру виконають висококласний ремонт холодильника Атлант на дому за доступною ціною. Нам під силу усунення несправностей будь-якої складності

ціни на ремонт холодильників Атлант і морозильних камер Атлант

Найменування робіт
Цена, грн.
Виклик майстра і діагностика холодильника
300 грн.
Виклик майстра і діагностика холодильника з електронним управлінням
600 грн
Виїзд за межі Києва
5 грн. за 1 км.
Заправка холодильника фреоном
от 800 грн.
Заміна регулятора температури
от 800 грн.
Заміна пускового реле
от 700 грн.
Чистка капілярної трубки
от 100 грн.
Ремонт випарника
от 200 грн.
Заміна мотор-компресора
от 3000 грн.
Заміна випарника холодильного відділення
от 2000 грн.
Ремонт системи NoFrost
от 800 грн.
Перевішування дверей холодильника
от 400 грн.
* Ціни вказані з урахуванням роботи і запчастин

Оцінити точну вартість ремонту холодильного обладнання можливо тільки після діагностики поломки механіком

чому "Холод сервіс"

 Ремонт холодильників і морозильних камер Атлант

Компанія «Холод сервіс» здійснить ремонт холодильників Атлант в Києві на дому або в майстерні з ремонту холодильників Атлант.
Ми пропонуємо:
зручний графік роботи майстра з ремонту холодильника Атлант на дому.
● виїзд майстра за попередньою домовленістю.
● наші фахівці забезпечені необхідним обладнанням для діагностики та ремонту холодильника.
● ми використовуємо тільки оригінальні запчастини.< br />● маємо величезний досвід і високу кваліфікацію.
● на виконану роботу ми даємо гарантію.
● зробиморемонт холодильників Атлант на дому недорого , оперативно, якісно.

сервісний центр «Холод Сервіс» здійснює професійний ремонт холодильного обладнання в Києві. За роки роботи компанією накопичений великий досвід, що гарантує швидкий і якісний результат.

ми надаємо широкий спектр послуг, виконуємо ремонт різного ступеня складності. Наші співробітники мають високу кваліфікацію. Вони використовують для діагностики та усунення несправностей сучасне, високоточне обладнання. Для нас пріоритет-якість і ми в ньому впевнені. Тому на всі види робіт надаємо гарантії.

«Холод сервіс» встановив високу планку якості. Розуміючи важливість проблем, які виникають у зв'язку з поломкою холодильника, ми прагнемо усунути несправність не тільки якісно, але і максимально швидко. Навіть найскладніший ремонт наші майстри виконують в більшості випадків не більше ніж за добу.

ми завжди орієнтуємося на клієнтів. Ми розуміємо, що холодильник-Габаритна річ, тому надаємо можливість викликати майстра по ремонту додому. Це позбавить вас від транспортних турбот. Зателефонуйте нашим менеджерам і домовтеся про час відвідування, яке для вас найбільш зручно!

скільки коштує ремонт холодильника Атлант

Всю інформацію про наші послуги і зокрема,скільки коштує ремонт холодильника Атлант на дому , ви можете подивитися увкладці ремонт холодильника Атлант на офіційному сайті < /strong>. Тут ви знайдете ціни на ремонт холодильника Атлант двокамерного, однокамерного, багатокамерного, з системою охолодження крапельної і No Frost та інших.однак зверніть увагу, точні ціни ремонту холодильника Атлант на дому можна дізнатися тільки після огляду поломки майстром. Ціни на ремонт холодильника Атлант формуються в індивідуальному порядку. Залежать вони в основному від таких обставин:

● характер поломки і вид робіт, які потрібно буде надати;
● обсяг замовлення;
● витрат на покупку комплектуючих, якщо звичайно потрібна заміна складових деталей.

після з'ясування причини поломки і узгодження ціни Виконавець компанії «Холод сервіс» приступає до ремонту. У його ході майстер вирішує будь-які технічні проблеми. Вибирайте офіційний ремонт холодильників Атлант. Не ризикуйте зв'язуватися з маловідомими приватними майстрами. Як правило, вартість ремонту холодильника Атлант через сервісний центр, виявляється не значно вище, а гарантій клієнт отримує більше, ніж при зверненні до приватника.більш того, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до виконання завдань і Клієнту, а також враховують планований замовником бюджет. Ми намагаємося зробити максимум з можливого!як оформити виклик фахівця?наші майстри здійснять ремонт холодильника Атлант на дому. Для цього зв'яжіться з нашим менеджером, залиште заявку. З вами попередньо узгодять оптимальний час. Ми гарантуємо, що механік прибуде точно в строк. Ремонт на дому ми здійснюємо в максимально короткий час, що дуже зручно для клієнта, так як громіздку техніку не потрібно транспортувати в сервісний центр і назад.
ми завжди раді Вам допомогти, телефонуйте!

Щоб відправити нам заявку про заміну запчастин, заповніть, будь ласка, форму замовлення нижче, або зв'яжіться з нами за вказаними номерами телефонів і e-mail.
Вкажіть ваше ім'я(*)
Пожалуйста, введите свое полное имя.

Контактний номер телефону(*)
Укажите корректный номер телефона.

Вкажіть Ваш email(*)
Укажите корректный адрес email.

Вкажіть модель холодильника(*)
Неверный ввод

Короткий опис проблеми(*)
Неверный ввод

Неверный ввод

Ми пропонуємо ремонт побутових і торгових холодильників

 • Атлант «Atlant»
 • Індезіт «Indesit»
 • Мінськ «Minsk»
 • Снайг «Snaige»
 • Стинол «Stinol»
 • Норд «Nord»
 • Swizer «Swizer»
 • Beko «BEKO»
 • Арістон «Ariston»
 • Электролюкс «Electrolux»
 • Зануссі «Zanussi»
 • Морозильні камери
 • Ariada «Ariada»
 • Cold «Колд»
 • Полер «Polair»
 • Росс «Ross»
 • ТехноХолод
 • Морозильні ларі
 • Холодильні вітрини
 • Холодильні шафи
 • Холодильні столи
 • Пивні охолоджувачі
 • Холодильні регали
 • Морозильні бонети
 • Медичне холодильне обладнання
 • Фармацевтичне і лабораторне обладнання

Виконані роботи

Створення сайту студія Виготовлення сайтів aga design